Wejdź do branży IT dzięki studiom podyplomowym WZiE! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-07-23

Wejdź do branży IT dzięki studiom podyplomowym WZiE!

it
Wysokie zarobki, rosnący popyt na pracowników i wiele możliwych ścieżek kariery powoduje, że branża IT wciąż jest jedną z najbardziej pożądanych przez pracowników na całym świecie.

Czy marzysz o rozwijaniu swojej kariery zawodowej w dziedzinie IT, ale nie posiadasz doświadczenia technicznego? Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować swoich sił lub rozwinąć kompetencje na takich stanowiskach jak:

 • Menedżer IT
 • Project manager IT
 • Team leader 
 • Product Owner
 • Product Manager IT
 • Analityk biznesowy IT
 • Specjalista ds. dokumentacji IT
 • IT marketing manager
 • Rekruter IT
 • Scrum master
 • Specjalista ds. sprzedaży technologii

Dbamy o budowanie praktycznych umiejętności oraz opracowanie zrozumiałych i przystępnych materiałów również dla osób, które nie posiadają wykształcenia w obszarze programowania i technologii. 

Zapraszamy na:

Agile Management – Zarządzanie zwinne

Planowana data rozpoczęcia: pażdziernik 2023

Umiejętność zwinnego adaptowania się do zmian nigdy nie były tak ważna jak we współczesnym turbulentnym świecie i biznesie. Na studiach podyplomowych Agile Management nauczysz się elastycznie zarządzać projektami, wykorzystywać sprawdzone narzędzia i projektować kulturę w organizacji, która zamiast bać się zmian traktuje je jako szansę na pełne rozwinięcie własnych skrzydeł. Ponadto zdobędziesz kwalifikacje i umiejętności cenne na rynku pracy, udowodnisz swoje merytoryczne przygotowanie oraz zwiększysz swoje szanse w prężnie rozwijających się branżach, w tym w branży IT. Te studia to dobra inwestycja w temat z przyszłością!

Więcej o kierunku

Agile, DevOps and Lean IT in VUCA world

Planowana data rozpoczęcia: pażdziernik 2023, studia w języku angielskim

Are you looking for ways to shorten time to market for your IT solutions? Or maybe you are coping with a large project where the Scrum approach is not enough? We invite you to join post-graduate studies at the renowned Gdańsk University of Technology. Don’t hesitate, investment in education always pays off!

Więcej o kierunku

Analiza procesów biznesowych w projektach IT

Planowana data rozpoczęcia: pażdziernik 2023

Analityk biznesowy to zawód deficytowy! Szukasz ciekawego zawodu w branży, która rozwija się zawrotnym tempie? Lubisz rozmawiać z ludźmi i przekładać ich potrzeby na język zrozumiały dla zespołów deweloperskich? Współpraca z przedstawicielami biznesu brzmi dla Ciebie pociągająco? Wszystko wskazuje na to, że Zawód analityk biznesowego to w Twoim przypadku doskonały wybór. Studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej wyposażą Ciebie w solidne podstawy oraz wartościowe poświadczenie Twoich kompetencji zawodowych. Rynek pracy zgłasza wzrost zapotrzebowania na Analityków Biznesowych na poziomie 12% rocznie i jest duża szans, że w przyszłości ta liczba będzie tylko rosła.

Więcej o kierunku

Menedżer IT

Planowana data rozpoczęcia: pażdziernik 2023

Menedżer IT to jeden z najlepszych zawodów jaki możesz wybrać! Kierownicy IT są poszukiwani na rynku pracy, zazwyczaj pracują w ciekawych projektach i świetnie zarabiają! To jeden z tych zawodów, przed którym bez wątpienia stoi świetlana przyszłość. Na zajęciach spotkasz się z doświadczonymi menedżerami, liderami zespołów w firmach softwarowych, kierownikami projektów IT oraz ekspertami z obszaru zarządzania procesami i utrzymania systemów. Prowadzący zdradzą Ci tajniki tego zawodu, przestrzegą przed pułapkami jakie mogą na Ciebie czekać i podpowiedzą gdzie warto szukać najlepszej posady. Te studia to naprawdę świetny wybór!

Więcej o kierunku

Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu praktycznym

Planowana data rozpoczęcia: pażdziernik 2023

Celem studiów jest przekazanie wiedzy z elementarza języka programowania Python (36 godzin) oraz zapoznanie studentów z podstawowymi operacjami dotyczącymi analizy danych i ich wizualizacji. Celem jest także przedstawienie statystycznych aspektów analizy danych oraz uczenia maszynowego. W blokach zajęciowych omawiane będą różnorodne algorytmy sztucznej inteligencji w ujęciu biznesowym (na przykładach w języku Python, w stylu tzw. „end-to-end” – od pomysłu do wdrożenia).

Więcej o kierunku

Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu technicznym

Planowana data rozpoczęcia: styczeń 2024

Studia podyplomowe z podstawy AI w biznesie – ścieżka techniczna adresowane są do inżynierów, analityków biznesowych, matematyków, statystyków, ekonomistów, którzy dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej potrzebują coraz bardziej wydajnego zaplecza technologicznego. Na zajęciach uczymy programowania w języku Python oraz elementarza języka R. W programie znajdą się takie kursy jak: uczenie maszynowe, deep learning, statystyczna analiza danych, wizualizacja i analiza danych.

Więcej o kierunku

Aplikuj na studia podyplomowe WZiE w systemie eRekrutacja i zdobądź dyplom Politechniki Gdańskiej - drugiej najlepszej uczelni technicznej w Polsce i jednej z najlepszych uczelni na świecie według znanego Rankingu Szanghajskiego. 

Formularz zgłoszeniowy

215 wyświetleń