Uroczystość wręczenia dyplomów - fotorelacja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-07-06

Uroczystość wręczenia dyplomów - fotorelacja

wręczenie
fot. Joanna Szakoła
W dniu 27 czerwca 2023 r. w auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów w ramach obchodów 30-lecia Wydziału ZiE. Była to wyjątkowa chwila dla absolwentów studiów I i II stopnia, którzy z dumą przyjęli swoje zasłużone dyplomy.

Uroczystość zgromadziła Studentów wraz z osobami towarzyszącymi, Radę Wydziału, Wykładowców, Promotorów, Recenzentów, Przedstawicieli Rady konsultacyjnej, Pracodawców jak i wielu Gości, którzy chcieli dzielić ten wyjątkowy moment z Absolwentami.

Ceremonia rozpoczęła się od powitania Gości przez Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii, dr hab. Małgorzatę Gawrycką, prof. PG oraz przez Prorektor ds. studenckich, dr Barbarę Wikieł, prof. PG. Dziekan Wydziału serdecznie przywitała wszystkich obecnych i złożyła gratulacje absolwentom z okazji osiągnięcia tego ważnego etapu w ich życiu. Podkreśliła również rolę Wydziału w kształceniu przyszłych liderów biznesu i ekonomistów. Następnie głos zabrała Prorektor ds. studenckich, która podziękowała absolwentom za ich wysiłek i determinację w osiągnięciu sukcesu. Wyraziła również nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności pomogą im w przyszłej karierze zawodowej.

Kolejnym ważnym momentem uroczystości było powołanie Ambasadorów Kierunków, którzy z rąk Władz Uczelni odebrali Certyfikaty Gratulacyjne. Ci wybitni Absolwenci zostali wybrani do tej prestiżowej roli, aby reprezentować Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ich zadaniem będzie wspieranie obecnych i przyszłych Studentów.

W trakcie ceremonii odbyło się także podpisanie listu intencyjnego, powołującego Koło Wydziałowe Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej.

Najważniejszym elementem uroczystości było wręczenie dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia, którzy obronili się w okresie od 01.05.2022 r. do 30.04.2023 r. Każdy z Absolwentów otrzymał swój dyplom z rąk Dziekan WZiE i Prorektor ds. studenckich. Było to wyjątkowe i wzruszające przeżycie dla każdego z uczestników.

Goście uroczystości mieli również okazję uczestniczyć we wspaniałym koncercie fortepianowym, który został wykonany przez utalentowanego dra Franciszka Kutrzebę. Koncert odbył się przy akompaniamencie perkusji Olega Dziewanowskiego. Muzyka stworzyła wyjątkową atmosferę ceremonii.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, goście mieli możliwość podziwiania wystawy obrazów dra Franciszka Kutrzeby. Była to doskonała okazja, aby w spokojnej atmosferze zobaczyć i docenić talent artystyczny jednego z Wykładowców Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Fotogaleria 

384 wyświetleń