Postaw na zrównoważoną przyszłość. Atrakcyjne kierunki studiów podyplomowych WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-07-21

Postaw na zrównoważoną przyszłość. Atrakcyjne kierunki studiów podyplomowych WZiE

studia podyplomowe
Zrównoważony rozwój to jeden z najważniejszych zagadnień współczesnego świata. Każdego dnia firmy tworzą nowe stanowiska pracy związane z tym obszarem. To bardzo dobry moment aby udowodnić swoje kompetencje i wykorzystać rodzącą się szansę zawodową. 

W ofercie studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania i Ekonomii znaleźć można dwa kierunki wspierające rozwój kariery na takich stanowiskach jak:

  • Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju
  • Kierownik projektów zrównoważonego rozwoju
  • Specjalista ds. recyklingu
  • Specjalista ds. zmian klimatu
  • Edukator ds. zrównoważonego rozwoju
  • Ekonomista zrównoważonego rozwoju
  • Specjalista ds. ochrony środowiska

Zapraszamy na:

Zarządzanie projektami środowiskowymi i zrównoważonego rozwoju

Planowane rozpoczęcie studiów - październik 2023

Szukasz kariery, która łączy Twoją pasję do ochrony środowiska z umiejętnościami zarządzania projektami? Oto unikalna oferta – Studia Zarządzanie Projektami ukierunkowane na aspekty środowiskowe oraz obszar zrównoważonego rozwoju! Nasi doświadczeni wykładowcy to specjaliści, którzy aktywnie uczestniczą w różnorodnych projektach ekologicznych i rozwojowych, otrzymasz od nich wiedzę i praktyczne wskazówki dotyczące tego, jak wprowadzać zrównoważone praktyki w projektach. Nauczysz się też wykorzystywać nowoczesne narzędzia i technologie, które pomogą Ci w codziennej pracy zarządczej.

Więcej na temat kierunku

Zarządzanie w warunkach realizacji celów zrównoważonego rozwoju

Planowane rozpoczęcie studiów - październik / listopad 2023

Przyszedł czas, by zrównoważony rozwój stał się priorytetem. Świadome działanie na rzecz społecznej odpowiedzialności oraz dbałość o środowisko naturalne przestaje być tylko modnym pojęciem i staje się koniecznością. Zapraszamy wszystkich liderów, którzy pragną wdrożyć cele zrównoważonego rozwoju jako istotny element strategii organizacji. Zajęcia pozwolą budować przewagę konkurencyjną i środowisko zaangażowanych pracowników w oparciu o ideę ekorozwoju.

Więcej na temat kierunku

Aplikuj na kierunki studiów podyplomowych WZiE w systemie eRekrutacja i zdobądź dyplom Politechniki Gdańskiej - jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce.

Formularz zgłoszeniowy

222 wyświetleń