Dr Paweł Ziemiański laureatem konkursu MINIATURA 7 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-07-31

Dr Paweł Ziemiański laureatem konkursu MINIATURA 7

MINIATURA
Narodowe Centrum Nauki opublikowało kolejną, trzecią już, listę laureatów konkursu MINIATURA 7. Wśród naukowców, którym przyznano dofinansowanie, znalazło się troje przedstawicieli Politechniki Gdańskiej.

Lista laureatów konkursu MINIATURA 7 obejmuje projekty, które zostały zgłoszone w kwietniu. Narodowe Centrum Nauki przyznało łącznie 55 grantów w kwocie ponad 2 mln zł. Dzięki nim uczeni z całego kraju będą mogli zrealizować pojedyncze działania naukowe, takie jak badania wstępne, pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze czy wyjazdy konsultacyjne. W konkursie można było uzyskać od 5 000 do 50 000 zł.

Do finansowania zakwalifikowane zostały trzy projekty Politechniki Gdańskiej w tym jeden z Wydziału Zarządzania i Ekonomii:

• Negatywna strona zaangażowania w prowadzenie działalności przedsiębiorczej wśród założycieli start-upów, kierownik projektu: dr Paweł Ziemiański.

Życzymy owocnej pracy!