Zwycięstwo w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-17

Zwycięstwo w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych

konkurs

Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Marta Frąckowiak, Jakub Sochacki, Michał Rejmak, Maciej Świetlik, Tomasz Kuczyński (z kierunku Inżynieria Danych WZiE oraz WETI) pod opieką dr inż. Karola Flisikowskiego prof. uczelni zdobyła I miejsce Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych w Kategorii III – studenci studiów I stopnia.

Zwycięska praca nosi tytuł: „The impact of social media on students’ life balance” („Media społecznościowe a równowaga życiowa”) i zostanie zaprezentowana podczas konferencji Data Analytics Meeting w dniach 22-23 czerwca 2023 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG.

Szczegółowe wyniki konkursu

Serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów!