Punkt karmienia. Na WZiE PG powstało miejsce dla rodziców z dziećmi | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-14

Punkt karmienia. Na WZiE PG powstało miejsce dla rodziców z dziećmi

otwarcie
Punkt karmienia to kolejna z inicjatyw Wydziału Zarządzania i Ekonomii oraz Politechniki Gdańskiej mająca na celu ułatwienie rodzicom pracującym lub studiującym na uczelni łączenie ich obowiązków naukowych z rodzinnymi. To specjalne pomieszczenie, dzięki któremu można w kameralnych warunkach nakarmić swoje dzieci.

W dniu 1.06.2023 r. Punkt karmienia na WZiE otworzyła Pani Dziekan Małgorzata Gawrycka oraz Pani Kanclerz Anna Gerlach

Punkt zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Dostępność do pomieszczenia zapewnia podjazd do budynku oraz winda. W bliskim sąsiedztwie punktu karmienia znajdują się również toalety.

Pomieszczenie ma powierzchnię ~8m2 i jest ogólnodostępną przestrzenią socjalną. Do dyspozycji  gości jest przewijak, mikrofalówka, wygodny fotel oraz zabawki dla dzieci. Punkt karmienia otwarty jest w godzinach dostępności budynku. Remont i adaptacja punktu zostały wykonane w całości przez pracowników Politechniki Gdańskiej. Jest to z pewnością korzystna inicjatywa, która przyczyni się do tworzenia bardziej przyjaznej i inkluzywnej przestrzeni na Uczelni.