Nowa publikacja dr inż. Joanny Czerskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-13

Nowa publikacja dr inż. Joanny Czerskiej

książka
Dr inż. Joanna Czerska wraz ze współautorem Jerzym Kuncickim - prezesem firmy Kler SA zapraszają do przeczytania swojej nowej książki pt. "Throughput Accounting – Rachunkowość Zarządcza w rękach managerów".

"Throughput Accounting to rachunkowość managerska, w której łączą się wszystkie działy we wspólnym osiąganiu celów firmy. Jej stosowanie skupia się na poszukiwaniu balansu między przychodami a kosztami i rotacją kapitału. Jest prosta i łatwa do zarzą-dzania, obsługi oraz do zrozumienia przez niefinansistów. Korzystali z niej między in-nymi: ITW, Danaher, Dover Corp, Avery Dennison, Bethlehem Steel, General Motors, National Semiconductor, United Airlines, Boeing, ITT, Procter and Gamble, United States Air Force Logistics Command, United States Navy Transportation Corps, Hitachi Tool Engineering, Valmont, Kler i inni. O tej rachunkowości dyskutowały i rekomen-dowały ją między¬narodowe organizacje, takie jak: Institute of Management Account-ants (IMA®), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) czy Chartered In-stitute of Mana¬gement Accountants (CIMA)."

Więcej na temat książki