Nowy numer czasopisma naukowego REME | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-22

Nowy numer czasopisma naukowego REME

reme
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z najnowszym numerem czasopisma wydawanego przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej pt. "Research on Enterprise in Modern Economy - theory and practice (REME)".

Przeczytaj numer

Czasopismo REME znajduje się na ministerialnej liście czasopism. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania publikacji do kolejnych wydań.

Kto może zostać autorem artykułów w REME?

Do publikowania w naszym czasopiśmie zapraszamy:

• Pracowników naukowych,
  • Studentów i doktorantów,
  • Absolwentów,
  • Pracowników naukowych, doktorantów i studentów z innych uczelni.
Jaka tematyka artykułów jest akceptowana?

W REME przyjmujemy prace związane z szeroko rozumianą ekonomią oraz zagadnieniami dotyczącymi przedsiębiorczości.

W jakim języku powinny być napisane artykuły? Preferujemy artykuły napisane w języku angielskim. W uzasadnionych sytuacjach przyjmujemy również prace w innych językach.

Kiedy można wysłać zgłoszenie?

Artykuły są przyjmowane w trybie ciągłym, co oznacza, że zgłoszenia można dokonywać w dowolnym momencie.

Gdzie należy wysłać zgłoszenie?

Aby zgłosić swój artykuł, prosimy o zarejestrowanie się oraz zalogowanie na stronie REME, a następnie skorzystanie z formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

Submissions | Research on Enterprise in Modern Economy theory and practice.

Serdecznie zachęcamy do przesyłania swoich artykułów do REME i dzielenia się wiedzą oraz badaniami.

Więcej informacji udzieli opiekun czasopisma: dr Piotr Kasprzak, piotr.kasprzak1@pg.edu.pl