Nasza Doktorantka nagrodzona Stypendium Santander | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-13

Nasza Doktorantka nagrodzona Stypendium Santander

anacka
Po raz kolejny Politechnika Gdańska wspólnie z Santander Bank Polska przygotowała konkurs. Pierwszy raz do udziału w nim zaproszeni zostali doktoranci Szkoły Doktorskiej oraz Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej. Wśród laureatów znalazła się mgr Helena Anacka - doktorantka w Katedrze Ekonomii na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Przy ocenie aplikacji brane były pod uwagę nie tylko osiągnięcia naukowe kandydatów, ale również ich zaangażowanie w życie uczelni, działalność społeczną, charytatywną czy też sportową. W tej edycji Konkursu w całej Politechnice Gdańskiej zostało nagrodzonych łącznie 5 doktorantów.

Więcej o konkursie

Opiekunem naukowym mgr Heleny Anackiej jest prof. dr hab. Ewa Lechman, pod której kierownictwem przygotowuje rozprawę doktorską o tytule Digitally driven employment. Empirical evidence for European countries”.

Serdecznie gratulujemy nagrody.