Nagrody Santander dla studentów i doktorantów WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-17

Nagrody Santander dla studentów i doktorantów WZiE

konkurs santander
Laureaci konkursu z przedstawicielami kapituły konkursowej: prof. Barbarą Wikieł, prorektor ds. studenckich, prof. Sławomirem Milewskim, prorektorem ds. nauki i Mariolą Piskorską, przedstawicielką Santander Bank Polska. Fot. Krzysztof Krzempek/PG
30 studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej zostało nagrodzonych w konkursie finansowanym przez Santander Bank Polska w roku akademickim 2022/2023. Nagroda przyznawana jest nie tylko za dobre wyniki w nauce i publikacje naukowe, ale także za działalność pozanaukową: sportową, artystyczną czy charytatywną.

Po raz czwarty Santander we współpracy z Politechniką Gdańską nagrodził wyróżniających się naukowo studentów i doktorantów, którzy poza sferą nauki mają również dokonania na polu sportowym, artystycznym czy społecznym. Przyznano 30 nagród w wysokości 2 tys. złotych.

Wśród nagrodzonych znaleźli się studenci i doktoranci naszego Wydziału:

Studenci:

• Natalia Wojnowska