"Moda na WZiE" - fotorelacja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-06-14

"Moda na WZiE" - fotorelacja

moda
Fot. Joanna Szakoła/PG
W dniu 1.06.2023 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG odbyły się Wydziałowe Targi Pracy oraz pokaz mody Ewy Marjańskiej - Wykładowcy naszego Wydziału. Wydarzenie skupiało się na prezentowaniu propozycji zatrudnienia, praktyk i staży dla studentów, którzy byli zainteresowani rozwijaniem swojej kariery zawodowej.

Motywem przewodnim targów był talent i kariera, co sugeruje, że reprezentanci Firm skupili się na podkreśleniu znaczenia umiejętności i potencjału studentów w kontekście ich dalszej ścieżki zawodowej. Studenci mieli okazję bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, zdobycie informacji o branży i wymaganiach, a także przedstawienie swoich kompetencji i doświadczenia. 

"Moda na WZiE" realizowana była w ramach obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. W organizację tego przedsięwzięcia włączyli się wspólnie pracownicy i studenci naszego Wydziału. Wynikiem tej owocnej współpracy był pokaz kolekcji odzieży autorstwa Ewy Marjańskiej, w którym jako modelki udział wzięły Studentki WZiE. Wyjątkowych doznań estetycznych dostarczyła wystawa fotografii Joanny Szakoły. Część prezentowanych na niej prac powstała w przestrzeni Politechniki Gdańskiej. Całość zwieńczył koncert utalentowanej Studentki naszego Wydziału - Agaty Misiak

Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu:

➞ Wystawcom: 

➞ Studentkom i Studentom, którzy wzięli udział w pokazie mody,
➞ WRS za wideorelację z pokazu,
Maurisse Sp. z o.o. za kosmetyki dla Modelek,
➞ Pracownikom Wydziału ZiE za pomoc i organizację przedsięwzięcia. 

Fotorelacja 

463 wyświetleń