Konsultacje z Ekspertami w ramach CESAER, 3-7 lipca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-22

Konsultacje z Ekspertami w ramach CESAER, 3-7 lipca

CASER
Z radością informujemy, że Politechnika Gdańska zorganizuje konsultacje z Ekspertami dla uczestników CESAER Student Challenge 2023 w dniach od 3 do 7 lipca. Te prelekcje stanowią wyjątkową okazję dla studentów do spotkania ekspertów z Politechniki i doskonalenia swoich zgłoszeń do CESAER Student Challenge 2023.

Podczas tego wydarzenia panel cenionych ekspertów będzie dostępny przez dwie godziny, aby prowadzić prywatne dyskusje online z zespołami przygotowującymi swoje zgłoszenia. Zespoły będą miały okazję porozmawiać z tymi ekspertami, omówić swoje pomysły i szukać porad dotyczących różnych aspektów ich zgłoszeń, takich jak otwarta innowacja, zrównoważoność i marketing.

Należy zauważyć, że eksperci ci będą zewnętrznymi współpracownikami i nie będą udzielać dodatkowych informacji na temat struktury ani procesów wyzwania. Jednak są wysoko wykwalifikowani w swoich dziedzinach i mają na celu wspieranie studentów w doskonaleniu swoich projektów.

Aby jak najlepiej wykorzystać tę okazję, uprzejmie prosimy studentów o rezerwację 20-minutowych slotów czasowych na prywatne rozmowy. Dodatkowo, studenci są zaproszeni do zgłaszania swoich pytań z wyprzedzeniem, co pozwoli ekspertom przygotować szczegółowe i dopasowane odpowiedzi. Aby ułatwić proces harmonogramowania, zespoły będą musiały podać adres e-mail, na który zostanie wysłane zaproszenie do sesji prywatnej rozmowy. Zespoły są zaproszone do wypełnienia formularza przed 26 czerwca 2023 r.

Rejestracja: Zarezerwuj konsultację z wybranym ekspertem tutaj.

Eksperci:

1. Dr inż. Marita Mcphillips, dostępna 3 lipca 2023 r.:
    • Otwarta innowacja
    • Przyszłościowa siła robocza
    • Klastry
    • Przemysł 4.0
  2. Dr hab. Łukasz Sienkiewicz, prof. uczelni dostępny 4 lipca 2023 r.:
    • Algorytmiczne zarządzanie zasobami ludzkimi
    • Pomiar kapitału ludzkiego
    • Analiza rynku pracy
    • Warunki i konsekwencje cyfryzacji i automatyzacji na rynku pracy
  3. Dr hab. inż. Anna Lis, prof. uczelni, dostępna 5 lipca 2023 r.:
    • Innowacje i zrównoważony rozwój
    • Transfer technologii
  4. Prof. Ewa Lechman, dostępna 6 lipca 2023 r.:
    • ICT
    • Nowe i nowoczesne technologie
    • Rozwój gospodarczy
  5. Dr Natalia Przybylska, dostępna 7 lipca 2023 r.:
    • Marketing

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia tutaj i zarejestrowania się już dziś!

Dostęp do wiedzy i doświadczenia ekspertów Politechniki Gdańskiej jest niezwykle cenny dla rozwijających się studentów. Nie przegap tej okazji!