IDUB Americium dla dr hab. Joanny Wolszczak-Derlacz, prof. uczelni | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-13

IDUB Americium dla dr hab. Joanny Wolszczak-Derlacz, prof. uczelni

americium
Serdecznie gratulujemy dr hab. Joannie Wolszczak-Derlacz otrzymania finansowania z programu IDUB Americium dla projektu pod tytułem: "Sustainability transitions: role of trade, technology and CO2 SUNSETT".

Czego dotyczy program Americium?

W ramach Programu możliwe jest sfinansowanie kosztów długoterminowych (od 4 miesięcy do 12 miesięcy) staży naukowców z PG w zagranicznych ośrodkach naukowych o wysokiej renomie międzynarodowej.

Finansowanie kosztów stażu ma charakter ryczałtowy i obejmuje:

• 12 000 zł na miesiąc pobytu w kraju OECD Stażysty lub 8 000 zł na miesiąc pobytu w kraju spoza OECD.
  • 2 000 zł na miesiąc pobytu współmałżonka Stażysty za granicą, jeżeli nie podejmuje on/ ona pracy w miejscu odbywania stażu przez Stażystę.
  • 1 000 zł na miesiąc pobytu każdego dziecka towarzyszącego Stażyście.
  • 7 000 zł dodatku mobilnościowego.

Jak aplikować?

• Nabór wniosku w ramach Programu ma charakter ciągły.
  • Wniosek składany jest drogą elektroniczną oraz w wersji papierowej do Działu Współpracy Międzynarodowej (DWM).
  • Pytania dot. kwestii formalnych i proceduralnych w odniesieniu do Regulaminu prosimy kierować do mgr Marty Wojcieszenko,  tel.: 58 347 27 37,  marwojci@pg.edu.pl.

Więcej o programie