Zgłoszenia abstraktów na konferencję DAM, nowy termin | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-10

Zgłoszenia abstraktów na konferencję DAM, nowy termin

konferencja
Uprzejmie informujemy, że termin przyjmowania abstraktów na konferencję Data Analytics Meeting został przedłużony do 22 maja.

Celem konferencji jest wspieranie rozwoju studentów poprzez stworzenie środowiska sprzyjającego dyskusji nad ich pracami badawczymi, pobudzanie krytycznego myślenia oraz praktykowanie umiejętności publicznego występowania. Udział w konferencji umożliwi nawiązanie kontaktów z innymi studentami, doktorantami oraz pracownikami naukowymi, dając okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów. Ponadto autorzy najlepszych referatów zostaną zaproszeni do publikacji wyników swoich badań w renomowanych czasopismach naukowych.

Strona konferencji

Obszary tematyczne:

• Wielowymiarowa analiza danych i analityka przestrzenna
  • Modelowanie i prognozowanie zjawisk społeczno-gospodarczych
  • Ekonometria i inżynieria finansowa
  • Sieci neuronowe i Machine Learning
  • Big data

Abstrakt - wymogi:

• Abstrakt powinien zostać napisany w języku polskim i składać się z 150-300 słów. W abstrakcie należy zawrzeć cel pracy oraz informację o wykorzystanych metodach badawczych. Do abstraktu należy dołączyć 2-4 słowa kluczowe.
  • Przewidywany czas na wygłoszenie referatu każdego z prelegentów: 15 minut wystąpienia oraz 10 minut dyskusji.

Plakat - wymogi:

Streszczenie treści plakatu:

• Tytuł: max 90 znaków ze spacjami
  • Treść: 1200-1600 znaków ze spacjami

Organizatorzy zapewniają miejsce do powieszenia plakatów dostarczonych przez autorów. Wystawa plakatów będzie otwarta w trybie ciągłym przez dwa dni konferencji. Nie przewidujemy wystąpień ustnych przy plakatach.

Każda autorka czy autor referatu lub plakatu otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w konferencji.

Abstrakty prosimy nadsyłać na adres dam.zie@pg.edu.pl.