Student WZiE na Konferencji Impact23 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-15

Student WZiE na Konferencji Impact23

impact
Student Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Jan Gasik uczestniczył w konferencji Impact23 prestiżowym wydarzeniu gospodarczo technologicznym, w którym udział biorą topowi managerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci i mówcy.

Jan Gasik stanął na scenie kongresu, ponieważ zajął I miejsce na Politechnice Gdańskiej w konkursie Economy Challenge organizowanym przez Puls Bzinesu. Na konferencji uczestniczył także w panelach związanych z bankowością m.in. nt. sytuacji polskiego sektora bankowego z prezesami ING, PKO BP, Pekao SA, GPW i Credit Agricole, jak również „Global Challenges in the Era of the New Peace”.