Otwarty wykład „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, 22 maja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-10

Otwarty wykład „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, 22 maja

WIB
Serdecznie zapraszamy 22 maja o godzinie 8:30 do auli 007 WZiE na otwarty wykład  „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” w ramach programu Nowoczesne Zarzadzanie Biznesem.

Prelekcję poprowadzi przedstawiciel Warszawskiego Instytutu Bankowości utworzonego w 1993 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich i banków-fundatorów. Instytucja od początku działa na rzecz rozwoju i wypracowywania rozwiązań, służących klientom, pracownikom i instytucjom finansowym.

WIB jako jeden z liderów kształcenia kadr bankowych w Polsce, od pierwszych lat działalności realizował projekty ukierunkowane na podnoszenie kompetencji bankowców i jakości praktyk rynkowych instytucji finansowych. Z różnorodnych szkoleń skorzystało już ponad 67 tys. osób. Pracują w bankach, firmach ubezpieczeniowych, innych instytucjach finansowych. Wiele z nich trafiło do kadry menadżerskiej polskiego sektora finansowego.

69 wyświetleń