Moda na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-16

Moda na WZiE

moda
„Przełóż talent na karierę".

Pokazy mody kojarzą nam się z Paryżem, Nowym Jorkiem czy Mediolanem. Tym razem w dniu 1.06.2023 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wydział Zarządzania i Ekonomii, gdzie o godz. 12:00 w holu budynku Wydziału przy ul. Tragutta 79 w Gdańsku rozpocznie się pokaz kolekcji Ewy Marjańskiej w ramach wydarzenia mającego uświetnić obchody 30-lecia Wydziału pt. „Moda na ZiE”.

O Projektantce:

Ewa Marjańska pracuje jako adiunkt w Katedrze Inżynierii Zarządzania i Jakości Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG. Jej zainteresowania naukowe skupiają się na zarządzaniu jakością oraz jakości produktów żywnościowych. W wolnych chwilach projektuje ubrania dla kobiet, które poszukują możliwości wyrażania siebie i jednocześnie pragną czuć się wygodnie. Zaprojektowane przez Ewę ubrania prezentowane były m.in. podczas pokazu na X Gali Businesswoman Awards organizowanej przez magazyn Business Woman & Life oraz w podczas wydarzenia Sopot Wave 2019.

W programie:

Obok pokazu mody w programie znajdziemy Wydziałowe Targi Pracy, podczas których reprezentanci Firm przedstawią propozycję zatrudnienia, praktyk i staży. Motywem przewodnim wydarzenia jest talent i kariera, dlatego nie zabraknie z nami Agaty Misiak, która umili nasz czas muzyką na żywo oraz wystawa fotograficzna prac Joanny Szakoły, które m.in. powstały w przestrzeni Politechniki Gdańskiej.

Agenda wydarzenia (pdf, 819.92kB)
423 wyświetleń