MarketWave – Koło Naukowe Marketingu | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-05

MarketWave – Koło Naukowe Marketingu

Grafika
Na Wydziale Zarządzania i Ekonomii powstało nowe Koło Naukowe „MarketWave”, zrzeszające osoby zainteresowane tematyką twórczej pracy w dziedzinie Marketingu.

Działania Koła skupiają się głównie na obszarze Digital marketingu, który w dzisiejszych czasach jest pierwszoplanową postacią pomagającą firmom dotrzeć do konsumentów oraz budować z nimi trwałe relacje. Aktywność „MarketWave” koncentrować się będzie nad oceną możliwości rynku, badaniem jego potrzeb i zaspokajaniu ich przy wykorzystaniu cyfrowych kanałów komunikacji.

Kto może dołączyć do koła?

Aktywnie prowadzimy rekrutację, aby wyłonić nowych członków, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie szeroko pojętego marketingu. Realizujemy wiele projektów dających nowe spojrzenie na wartość strategii marketingowych oraz ich wpływu na zaspokajanie potrzeb i osiąganie zysku przez przedsiębiorstwa. Nabór jest otwarty.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Opiekunem Koła została dr Natalia Przybylska