Dr inż. Marzena Grzesiak, prof. uczelni w biegu Wings For Life | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-19

Dr inż. Marzena Grzesiak, prof. uczelni w biegu Wings For Life

bieg

Dr inż. Marzena Grzesiak, prof. uczelni opowiada o swoim kolejnym starcie w międzynarodowym biegu charytatywnym Wings For Life organizowanym jednocześnie w wielu miastach na świecie. Dochód z biegu przeznaczony jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego.

"Kolejny rok, kolejny raz w Wing for Life. Nie biegam dla wyniku, biegam dla siebie, a czasem - też dla innych. Jak w tym biegu. Pierwszy raz pobiegłam z aplikacją (pandemia wymusiła zmianę) i tak już zostało. Kolejny raz Kapitan Wąs (Adam Małysz) gonił i dogonił - na prawie 16stym kilometrze. Może byłoby więcej, ale slalom między spacerowiczami wzdłuż promenady Brzeźno-Sopot pewnie trochę mnie spowolnił. Ważne, że zdążyłam dobiec na zajęcia. Czekam teraz na informację, kiedy będzie można zapisać się na kolejny rok, kolejny bieg. Warto - dla siebie, dla innych, dla komentarzy Kapitana Wąsa i dopingu Tomasza Zimocha".

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej pięknej inicjatywy w przyszłym roku.