Dołącz do inicjatywy „Rowerem na uczelnię” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-17

Dołącz do inicjatywy „Rowerem na uczelnię”

rowerem
Zapraszamy do dołączenia do inicjatwy „Rowerem na uczelnię”, która trwa do końca października 2023. Zachęcamy studentów, pracowników i doktorantów PG do korzystania z roweru i hulajnogi w dojazdach do i na uczelnię! Rejestracja odbywa się poprzez stronę rowery.pg.edu.pl.

Udział w kampanii ‘Rowerem na uczelnię’ to sposób na lepszą kondycję fizyczną, więcej energii oraz możliwość zdobycia upominków za zrealizowanie 70, 150 i 220 przejazdów na i z uczelni. Dodatkowo nagrodzonych będzie 3 uczestników z największą liczbą przejazdów oraz 1 uczestnik, który przejedzie najwięcej kilometrów. W tym roku nagrody będą wręczone zarówno w grupie pracowników, jak i studentów.

Zarejestruj się

Szczegółowe informacje o kampanii znajdują się na stronie Zrównoważonego Rozwoju PG.