Big Lebowski i American Psycho w Kinie Europa, 12 maja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-10

Big Lebowski i American Psycho w Kinie Europa, 12 maja

kino

Szanowni Państwo,
z wielką, wiosenną radością zapraszamy na piątkowy wieczór, na 18.30, na trawnik przed ETI, gdzie odbędzie się plenerowa impreza organizowana przy współpracy naszego, istniejącego od bardzo dawna, a właśnie wznawiającego działalność po pandemii, filmowego koła naukowego.
Nowa obsada, nowi ludzie, nowa formuła.
I jak zwykle fantastyczne filmy i świetni prelegenci.
The one and only dr Andrzej Karalus wprowadzi do kultowego filmu "Big Lebowski" prelekcją "The Dude abides. Kultowe niepokoje Ameryki w filmie "The Big Lebowski" braci Coen".
I nowy, fantastycznie zapowiadający się zawodnik na naszej scenie - inż. Jakub Miller z anglojęzycznym wprowadzeniem pt.: "Our meaningless existence" do równie kultowego "American Psycho".
Dobry start Technikaliów.

Dołącz do wydarzenia na FB
Warto przyjść. Warto zabrać przyjaciół. Warto zachęcić studentów. Ma być podobno ciepło.

Z pozdrowieniami,
Operatorzy Kina EUROPA