Badania fokusowe skierowane do Studentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-22

Badania fokusowe skierowane do Studentów

fokus
Dnia 25 maja 2023 roku w godzinach 16:00-20:30 ESN Gdańsk organizuje badania fokusowe skierowane do Studentów, mające na celu poznanie ich odczuć względem możliwości oferowanych przez program Erasmus oraz Unię Europejską, w ramach projektu Erasmus Generation in Action (EGiA).

EGiA to projekt współfinansowany przez Parlament Europejski, mający na celu zwiększenie wśród młodych ludzi świadomości możliwości wynikających z bycia obywatelami Unii Europejskiej, a także zachęcenia ich do większej aktywności społecznej. W ramach projektu zostanie zebrana cenna wiedza, która posłuży wypracowaniu lepszych rozwiązań dla młodych Europejczyków i Europejek.

Fokus to zogniskowane wywiady grupowe organizowane przez ESN we wszystkich krajach członkowskich. Wywiady te przybierają formę dyskusji w zorganizowanej grupie i koncentrują się na danym temacie. Jego głównym zadaniem jest wyzwolenie energii grupy i wyzwolenie dyskusji między członkami fokusa nt. ważnych dla nich problemów. Dyskusja jest moderowana przez prowadzących, dzięki czemu pozostaje „zogniskowana” wokół jednego tematu.

Dołącz do naszej grupy fokusowej i podziel się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak młodzi ludzie postrzegają oferty w całej Unii Europejskiej:

Link do rejestracji

50 wyświetleń