AMBA and BGA Global Conference 2023 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-19

AMBA and BGA Global Conference 2023

sewilla
Dr Beata Krawczyk-Bryłka przesyła relację z AMBA and BGA Global Conference 2023 w Sewilli, w której uczestniczyła wraz z Dziekan dr hab. Małgorzatą Gawrycką, prof. uczelni oraz dr Martą Kuc-Czarnecką.

"Ponad 400 uczestników z całego świata, prawie 30 sesji i wiele tematów ważnych dla rozwoju kompetencji biznesowych.

Tegoroczna konferencja AMBA odbyła się w gorącej Sewilli, gdzie mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami wielu akredytowanych programów MBA.

Najciekawsze były prezentacje i dyskusje dotyczące sztucznej inteligencji w edukacji. Wymieniliśmy wiele obaw i wiele nadziei dotyczących nowoczesnych technologii i ChataGPT w procesach kształcenia i w działaniach biznesowych. Z dziekanami i dyrektorami programów MBA z całego świata dzieliliśmy się dobrymi praktykami z zakresu wdrażania zrównoważonego rozwoju i przygotowywania naszych studentów do roli liderów odpowiedzialnego zarządzania. W kuluarowych rozmowach znajdowaliśmy inspirację do rozwoju naszych programów, ale też nawiązywaliśmy relacje, by tworzyć silną społeczność najlepszych programów MBA.

Program MBA Gdańsk University of Technology jest jednym spośród 7 w Polsce i niespełna 300 na świecie, które mają akredytację Association of MBAs."