Zapraszamy do zgłaszania abstraktów na konferencję DAM | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-21

Zapraszamy do zgłaszania abstraktów na konferencję DAM

dam
Zapraszamy do zgłaszania abstraktów na konferencję Data Analytics Meeting, która odbędzie się 22-23 czerwca w budynku WZiE.

Celem konferencji jest wspieranie rozwoju studentów poprzez stworzenie środowiska sprzyjającego dyskusji nad ich pracami badawczymi, pobudzanie krytycznego myślenia oraz praktykowanie umiejętności publicznego występowania. Udział w konferencji umożliwi nawiązanie kontaktów z innymi studentami, doktorantami oraz pracownikami naukowymi, dając okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów. Ponadto autorzy najlepszych referatów zostaną zaproszeni do publikacji wyników swoich badań w renomowanych czasopismach naukowych.

Strona konferencji

Obszary tematyczne:

• Wielowymiarowa analiza danych i analityka przestrzenna
  • Modelowanie i prognozowanie zjawisk społeczno-gospodarczych
  • Ekonometria i inżynieria finansowa
  • Sieci neuronowe i Machine Learning
  • Big data

Abstrakt - wymogi:

• Abstrakt powinien zostać napisany w języku polskim i składać się z 150-300 słów. W abstrakcie należy zawrzeć cel pracy oraz informację o wykorzystanych metodach badawczych. Do abstraktu należy dołączyć 2-4 słowa kluczowe.
  • Przewidywany czas na wygłoszenie referatu każdego z prelegentów: 15 minut wystąpienia oraz 10 minut dyskusji.

Plakat - wymogi:

Streszczenie treści plakatu:

• Tytuł: max 90 znaków ze spacjami
  • Treść: 1200-1600 znaków ze spacjami

Organizatorzy zapewniają miejsce do powieszenia plakatów dostarczonych przez autorów. Wystawa plakatów będzie otwarta w trybie ciągłym przez dwa dni konferencji. Nie przewidujemy wystąpień ustnych przy plakatach.

Każda autorka czy autor referatu lub plakatu otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w konferencji.

Abstrakty prosimy nadsyłać na adres dam.zie@pg.edu.pl do 30.04.2023.