WZiE nawiązało współpracę z X LO w Toruniu | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-23

WZiE nawiązało współpracę z X LO w Toruniu

podpisanie porozumienia
15 kwietnia 2023 r. Pani Dziekan dr hab. Małgorzata Gawrycka, profesor uczelni oraz Pani dr inż. Ewa Mazurek-Krasodomska, prodziekan ds. studenckich złożyły wizytę w X Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Stefana Banacha w Toruniu.

Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy obiema instytucjami, na mocy którego Wydział objął patronatem klasę licealną o profilu Biznes i zarządzanie. Zakres umowy obejmuje między innymi:

• możliwość przeprowadzania badań dydaktycznych w X LO przez pracowników Wydziału,
  • prowadzenie dla uczniów wykładów tematycznie związanych z profilem kształcenia Wydziału,
  • umożliwienie uczniom uczestnictwa w działalności studenckich kół naukowych,
  • umożliwienie uczniom udziału m.in w prezentacjach, wykładach otwartych, projektach badawczych, a także w konkursach przedmiotowych,
  • wspomaganie w sferze dydaktycznej uczniów X LO szczególnie uzdolnionych w dziedzinie ekonomii, finansów i zarządzania.

Bardzo się cieszymy na możliwość połączenia naszych sił w słusznej sprawie.

Strona X LO w Toruniu