Wiosenny Turniej Szachowy | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-20

Wiosenny Turniej Szachowy

szachy
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wiosennym Turnieju Szachowym organizowanym przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG przy wsparciu Parlamentu Studentów UG, Rady Doktorantów UG, Samorządu Studentów PG, Samorządu Doktorantów PG oraz Samorządu Studentów Gumed.

Wiosenny Turniej Szachowy ma na celu promocję szachów jako sportu, spędzania czasu przy wysiłku intelektualnym oraz promocję uczelni zrzeszonych w Związku Uczelni im. Daniela Fahrenheita (FarU). Aby uatrakcyjnić wydarzenie turniej będzie komentowany w czasie rzeczywistym przez profesjonalnego komentatora szachowego, Mistrza Fide Kacpra Poloka.

Turniej odbędzie się 24.04.2023 r. w godzinach: 18:00-21:00.

Tempo gry : 10 min + 0 sek.

Uczestnicy : studenci, doktoranci, pracownicy FarU.

Miejsce: turniej odbędzie się w przestrzeni wirtualnej na platformie chess.com Platforma umożliwia jednocześnie rozgrywanie gier w systemie szwajcarskim. Po turnieju, każdy z wygranych zostanie sprawdzony przez tę platformę aby stwierdzić czy dany gracz nie korzystał z pomocy silnika szachowego. Aby wziąć udział konieczne jest założenie konta na chess.com
Warunkiem uczestnictwa jest dołączenie do klubu szachowego na portalu.

Formularz zapisu