Webinar "TUTORING - dlaczego spersonalizowana edukacja ma sens?", 24 kwietnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-24

Webinar "TUTORING - dlaczego spersonalizowana edukacja ma sens?", 24 kwietnia

poniedziałki
24 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się webinar w ramach cyklu Poniedziałki na Politechnice prowadzony przez: dr Anetę Sobiechowską-Ziegert, prof. uczelni oraz dr Katarzynę Kubiszewską z WZiE.

"Chcemy odpowiedzieć na pytania (lub rozpocząć duskusję) czy tutoring ma sens, kiedy ma sens i dlaczego my uważamy, że ma sens. Powiemy na czym polega tutoring, w jakich sytuacjach można go stosować, na jakich etapach edukacji. Przedstawimy dwa rodzaje tutoringu - rozwojowy i naukowy oraz pokrótce opowiemy na czym polega praca tą metodą, czyli kilka słów o narzędziach. Na koniec podzielimy się swoimi doświadczeniami ze stosowania tej metody w zeszłym semestrze - czyli kilka słów o grancie Mistrzowie Dydaktyki"

Link do spotkania