Spotkanie Klubu Austriackiej Ekonomii, 19 kwietnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-06

Spotkanie Klubu Austriackiej Ekonomii, 19 kwietnia

kase
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w środę 19 kwietnia o godz. 17.15 do sali 201 na spotkanie Klubu Austriackiej Ekonomii w Gdańsku (KASE Gdańsk)

W programie przewidziano wykład oraz powiązaną z nim dyskusję. Prelegentem będzie Pan Przemysław Rapka, reprezentujący Katowicki oddział KASE, wieloletni współpracownik Instytutu Misesa, pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Temat wystąpienia: Austriacka Teoria Cyklu Koniunkturalnego, która jest uważana za jedno z największych osiągnięć teoretycznych Szkoły Austriackiej. Szczególny nacisk będzie położony na mniej znane jej aspekty.

Przewidywany czas spotkania to około 150 minut.

Sympatyków KASE oraz Szkoły Austriackiej zapraszamy po wykładzie na tradycyjne after party.

Do zobaczenia!