Wręczenie wyróżnień podczas Święta Uczelni | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-04

Wręczenie wyróżnień podczas Święta Uczelni

święto uczelni
29 marca odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Gdańskiej z okazji Święta Uczelni.

Podczas wydarzenia wręczono wyróżnienia dla osób wpisanych do Złotej Księgi Politechniki Gdańskiej. Rektor PG dokonał również uroczystych promocji na stopnie doktorów habilitowanych i doktorów oraz przyjął w poczet profesorów tytularnych. Podczas Święta Uczelni wręczono również nagrody „Dyplom Roku” dla najlepszych prac magisterskich obronionych na poszczególnych wydziałach uczelni. Z naszego Wydziału uhoronowani zostali:

Stopień naukowy doktora habilitowanego

• dr hab. Adam Marszk, prof. PG
  • dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak, prof. PG
  • dr hab. inż. Wioleta Kucharska, prof. PG

Stopień naukowy doktora

• dr Piotr Kasprzak – promotor: dr hab. Wojciech Wyrzykowski, prof. PG
  • dr Anastasia Spyridou – promotor: dr hab. inż. Tomasz Korol, prof. PG
  • dr Igor Gielniak – promotor: dr hab. inż. Piotr Grudowski, prof. PG
  • dr inż. Miłosz Kurzawski – promotor: prof. dr hab. inż. Cezary Orłowski, promotor pomocniczy: dr inż. Artur Ziółkowski

Nagroda „Dyplom Roku”

• mgr Szymon Walkowski (WZiE) – opiekun pracy: prof. dr hab. inż. Krzysztof Leja