Biznes na rynkach zagranicznych, Za kulisami biznesu, 12 kwietnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-04-07

Biznes na rynkach zagranicznych, Za kulisami biznesu, 12 kwietnia

za kulisami
Dnia 12 kwietnia o godzinie 11.15 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Za kulisami biznesu” (w języku angielskim). Wydarzenie jest częścią obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania i Ekonomii

Tym razem Gościem spotkania będzie Pani Sonia ŻarskaStarsza specjalistka ds. marketingu w firmie Maurisse Sp. z o.o.

Tytuł spotkania: Internacjonalizacja marki Selfie Project”. Tematyka związana jest z rozwojem biznesu na rynkach zagranicznych w branży kosmetycznej.

Marka Selfie Project jest obecna na ponad 30. rynkach zagranicznych. Poza Europą są to m.in.: Arabia Saudyjska, Tunezja czy Jordania, a w ostatnim czasie również Nigeria i Paragwaj.

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału.

Spotkanie odbędzie się w sali 452 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

Organizatorem wydarzenia jest dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak, prof. PG z Katedry Marketingu.