Wywiad z prof. Marią Szpakowską w Radio Gdańsk | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-16

Wywiad z prof. Marią Szpakowską w Radio Gdańsk

radio gdańsk
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z prof. dr hab. inż. Marią Szpakowską z Katedry Inżynierii Zarządzania i Jakości z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, który ukazał się na antenie Radia Gdańska.

Audycję prowadziła Joanna Matuszewska. Dziennikarka pytała m.in. czym jest jakość i w jakim stopniu jest związana z towaroznawstwem.

Prof. Szpakowska opowiadała też o kulisach powstania na Wydziale Zarządzania i Ekonomii pracowni i laboratorium, w których prowadzone są zajęcia z towaroznawstwa. – Zajmujemy się badaniami dotyczącymi zastosowania tzw. membran ciekłych np. w produkcji piwa, czy innych napojów – tłumaczyła profesor.

Posłuchaj wywiadu