Wręczenie nagród w konkursie „Do czego można wykorzystać wiatr? | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-21

Wręczenie nagród w konkursie „Do czego można wykorzystać wiatr?

eduoffshore
Hub dla ZiEmi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim i firmą Korporacja Budowlana Doraco Sp z o.o. rozstrzygnął konkurs dla przyszłych studentów, pod nazwą: "Do czego można wykorzystać wiatr?"

Wyniki:

I miejsce - Latarnia kominowa

II miejsce - Turbinki na Pomorzu

III miejsce - Innowacyjny plac zabaw

Nagrody z ramienia Hubu dla ZiEmi przygotowała i wręczyła, podczas targów Edu Offshore Wind 2023, Beata Krawczyk-Brylka, Dyrektor MBA PG.

"Doceniliśmy oryginalność i praktyczność rozwiązania, czyli możliwość zastosowania nowego pomysłu w praktyce, nawet jeżeli są to działania na niewielką skalę. Ważne jest to, by małymi krokami zmieniać naszą ZiEmię!" - podsumowuje organizatorka konkursu, Elżbieta Karwowska z Hubu dla ZiEmi - "Gratuluję zwycięzcom i mam nadzieję, że wykorzystają wręczone nagrody w dobrym celu. Dziękuję też osobom, z którymi współpracowałam podczas organizacji i realizacji konkursu. Są to Beata Krawczyk-Bryłka, Monika Forkiewicz, Ewa Mazurek-Krasodomska, Mariusz Krzyżanowski, Kamil Łaszcz i Anna Galic."

Akcja wpisuje się w Cel 7 zrównoważonego rozwoju ONZ: Zapewnić wszystkim dostęp do źródeł stabilnej, zrównoważonej i nowoczesnej energii po przystępnej cenie.

Więcej o działaniach z obszaru zrównoważonego rozwoju znajdziecie Państwo na

Stronie Hubu dla ZiEmi