Spotkanie z Hirkiem Wroną na 30lecie WZiE, 10 marca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-06

Spotkanie z Hirkiem Wroną na 30lecie WZiE, 10 marca

Hirek
Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie z legendarnym dziennikarzem muzycznym Hirkiem Wroną!

Miejsce i termin spotkania

10 marca o godz. 11:15, aula 007

Tytuł wykładu

"Zarządzanie przemysłem muzycznym"

Kim jest prelegent?

Pan Hirek Wrona jest przede wszystkim DJem i DVJem (z ciekawostek: supportował Depeche Mode i Santanę), publicystą niezależnym, producentem i reżyserem imprez muzycznych (czasem także ich prowadzącym), dziennikarzem z ogromnym doświadczeniem radiowym, telewizyjnym, prasowym i internetowym.

Był także rzecznikiem prasowym wielu festiwali i koncertów (m.in.: Festiwalu Opolskiego, Sopockiego, Jazz Jamboree, koncertu J.M.Jarre’a). Specjalizuje się w czarnej muzyce (hip-hop, funk, soul, jazz, blues).

Jest wielkim fanem piłki nożnej (szczególnie angielskiej) oraz koszykówki (NBA), a także wykładowcą akademickim (m.in. od 2021 roku prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Zarządzanie w kulturze na WZiE).

Na spotkaniu będzie szansa na wygranie płyty winylowej z autografem.

Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów 30lecia Wydziału. Skierowane jest do studentów, pracowników oraz szeroko rozumianej społeczności akademickiej PG.