Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii, 9 marca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-04

Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii, 9 marca

KASE
Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych w czwartek 9 marca na godzinę 18:00 do sali 109 WZIE. Po raz pierwszy odbędzie się ono na terenie naszego Wydziału.

Pierwsze, styczniowe spotkanie miało charakter organizacyjno-wprowadzający. Oprócz poruszenia kwestii związanych z działalnością klubu omówiono wówczas aspekty historyczne Szkoły Austriackiej i przedstawiono wybrane zagadnienia o charakterze teoretycznym.

Tematem najbliższego spotkania będzie zagadnienie automatyzacji przemysłu w kontekście Szkoły Austriackiej.

Wydarzenie ma charakter otwarty, zatem każdy - nie tylko studenci oraz pracownicy PG - może przyjść na spotkanie.

Miejsce: sala 109 WZiE

Data: 9 marca

Przewidywany czas: około 1.5 godziny.

Prowadzący: Mateusz Czyżniewski, koordynator KASE, działający z ramienia Instytutu Misesa, pracownik oraz doktorant na wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Przedsiębiorczości

Zapraszamy serdecznie!