Nasi doktoranci nagrodzeni w programie FRANCIUM | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-03

Nasi doktoranci nagrodzeni w programie FRANCIUM

francium
Serdeczne gratulacje dla naszych Doktorantów nagrodzonych w programie Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates za prowadzoną działalność naukową w 2022 roku.

Wśród nagrodzonych znalazło się 5 doktorantów z dyscypliny Ekonomia i Finanse (Tayyaba Ahsan, Helena Anacka, Yuxin Lu, Muhammad Mushafiq oraz Radosław Ślosarski) oraz jeden z dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości (Elias Johanson).

Program Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates stanowi element realizacji zadań programu IDUB, który ma na celu stymulowanie aktywności badawczej doktorantów Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, a w szczególności ukierunkowanie tej aktywności na współpracę z jednostkami zagranicznymi. W ramach programu przyznawane są stypendia projakościowe wyróżniającym się uczestnikom Szkoły Doktorskiej, w szczególności doktorantom prowadzącym badania we współpracy międzynarodowej.

Więcej o programie