Nagrody dla studentek WZiE w konkursie GFKM | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-24

Nagrody dla studentek WZiE w konkursie GFKM

nagroda
Bardzo miło nam poinformować, że dwie studentki WZiE: Jagoda Goll i Martyna Gonsiorowska zdobyły nagrody w II konkursie GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej.

Jagoda Goll, laureatka II miejsca (ex-aequo) - W swojej pracy pt. „Rola strategii wyłaniających się w przetrwaniu restauracji w Polsce” autorka przeprowadziła analizę ekonomiczną sektora zakwaterowania i gastronomii w Polsce, w celu ukazania skali negatywnego wpływu pandemii COVID-19 i strategii związanych z jego przetrwaniem. Promotorem był prof. dr hab. inż. Krzysztof Zięba.

Martyna Gonsiorowska, laureatka II miejsca (ex-aequo) - Autorka pracy „Zarządzanie ryzykiem związanym z wiedzą w polskich organizacjach”, której promotorem była prof. dr hab. inż. Małgorzata Zięba. W pracy dotyczy tematyki świadomości potencjalnych zagrożeń dla wiedzy, na które narażone są organizacje, ich skutkach oraz sposobach ochrony.

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy bardzo dumni z waszych sukcesów.

Więcej o konkursie