Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-05

Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych

nagroda
Studenci z Politechniki Gdańskiej zdobyli I miejsce na krajowym etapie Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystyczny i będą reprezentować Polskę na etapie międzynarodowym.

Zwycięska drużyna składa się ze studentów: Marta Frąckowiak, Jakub Sochacki, Michał Rejmak, Maciej Świetlik, Tomasz Kuczyński (z kierunku Inżynieria Danych WZiE+WETI) oraz opiekuna dr inż. Karola Fliskowski prof. uczelni  i zaprezentowała pracę pod tytułem: „The impact of social media on students’ life balance” („Media społecznościowe a równowaga życiowa”).

Jest to już drugie zwycięstwo zespołu reprezentującego PG na konkursie ISLP i po raz drugi 1. Miejsce!

Strona konkursu ISLP z ogłoszeniem wyników

Profil FB organizatora

Profil FB organizatora – Polska