Nagroda Perspektyw za działania marketingowe WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-13

Nagroda Perspektyw za działania marketingowe WZiE

konkurs
Wydział Zarządzania i Ekonomii otrzymał nagrodę w największym, ogólnopolskim konkursie na kreatywny marketing Genius Universitatis organizowany przez opiniotwórczy portal Perspektywy.

WZiE otrzymało III miejsce w kategorii "content marketing" za „Świat Finansów. Uczelnie szkołom – o finansach z NBP. Edycja II”

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 35 uczelni i osiem wydziałów. Łącznie nadesłano aż 103 prace, które walczyły o nagrody w ośmiu kategoriach. Zgłoszenia oceniała kapituła, w której skład wchodzili wysokiej klasy eksperci marketingu pod kierownictwem prof. dr hab. Artura Krajewskiego z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W tym samym konkursie Politechnika Gdańska otrzymała II nagrodę w kategorii „gadżet promocyjny” za linię gadżetów wykonanych z płótna żaglowego.

Konkurs Genius Universitatis ma na celu propagowanie nowoczesnych i nowatorskich praktyk oraz narzędzi marketingowych, stosowanych przez uczelnie przy wspieraniu rekrutacji na studia i promocji całej uczelni, wydziału lub instytutu.

Bardzo dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie.