Fotorelacja z Wieczoru filmowego na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-13

Fotorelacja z Wieczoru filmowego na WZiE

wieczór wzie

2 marca 2023 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii z okazji obchodów 30-lecia odbył się "Wieczór filmowy", podczas którego wyświetlono filmy "Big Short" oraz "Dzień Świra".

Pierwszy z nich poprzedziła prelekcja profesora Krzysztofa Zięby pt. "Ekonomia: wróżenie z fusów czy niewiedza?", a drugi prelekcja profesora Przemysława Parszutowicza pod tytułem "Dżizas, k...., ja p..." czyli wstęp do egzystencjalizmu.

W trakcie wydarzenia frekwencja dopisała, uczestniczyło ok. 100 osób. W przerwie między seansami organizatorzy zapewnili poczęstunek, a widzowie mieli możliwość zjedzenia popcornu.

Organizatorami byli WRS ZiE oraz Kino Europa, które zostało reaktywowane po paru latach przerwy.