14th EURAM Early Career Colloquium, warsztaty dla młodych badaczy | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-14

14th EURAM Early Career Colloquium, warsztaty dla młodych badaczy

euram
W dniach 13-15 marca 2023 na Politechnice Gdańskiej odbywają się warsztaty dla młodych badaczy, organizowane przez Hub dla ZiEmi oraz European Academy of Management.

Jest to 14 edycja EURAM Early Career Colloquium, tym razem pod hasłem "Striving for societal impact as an early career academics".

Zaplanowano warsztaty z prowadzenia badań we współpracy z interesariuszami i rozwiązywania prawdziwych problemów społecznych, kurs z pracy w zespołach rozproszonych i wielokulturowych oraz panel "Talking the talk or walking the walk - how can we be socially responsible as management academics?"

Jednym z celów spotkania jest doskonalenie umiejętności młodych badaczy pod opieką doświadczonych mentorów z całego świata.

Więcej o programie znajdziecie państwo tu: LINK