Spotkanie z Piotrem Stokowcem na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-02-20

Spotkanie z Piotrem Stokowcem na WZiE

stokowiec
Już  27. lutego, o godz. 11:00 w sali 007 odbędzie się spotkanie z Piotrem Stokowcem – słynnym byłym piłkarzem, szkoleniowcem i trenerem.

Piotr Stokowiec, to były polski piłkarz, który od kilkunastu lat pracuje w zawodzie trenera (z licencją UEFA). Prowadził wiele zespołów ekstraklasowych, ale największe sukcesy osiągnął w roli szkoleniowca Lechii Gdańsk. W 2019 roku wywalczył Puchar i Superpuchar Polski, a także trzecie miejsce w lidze. Do dziś pozostaje najbardziej utytułowanym trenerem gdańskiego klubu. Kilka lat wcześniej, stanął także na najniższym stopniu podium Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Jego fachowe analizy od niedawna można usłyszeć w telewizji. Jest współautorem podręcznika „Przygotowanie psychologiczne” (2020), dedykowanego dla sportowców, trenerów i menedżerów sportowych.

Spotkanie zostanie podzielone na dwie części: w pierwszej-wykładowej, zostanie poruszony temat skutecznej komunikacji w zespole, jako element szerszej koncepcji efektywnego zarządzania w sporcie. Natomiast w drugiej części uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań.

Wydarzenie odbędzie się  w ramach cyklu „Za kulisami biznesu” i jest jednym z elementów obchodów 30lecia Wydziału. Skierowane jest do studentów, pracowników oraz szeroko rozumianej społeczności akademickiej PG.

Zapraszamy  27. lutego, o godz. 11:00 do sali 007

455 wyświetleń