“Miłości, gdzie jesteś?” - psiaki na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-09

“Miłości, gdzie jesteś?” - psiaki na WZiE

psy
Przez trzy dni psy ze schroniska Promyk odwiedzały naszą uczelnię. W tym czasie pozowały do zdjęć z pracownikami, wykładowcami i władzami Wydziału. W ten sposób chcieliśmy nagłośnić sprawę świadomej adopcji, zachęcić do wzięcia udziału w sobotnim spacerze organizowanym przez Promyk oraz pomóc w znalezieniu odpowiednich domów dla psów.

Zobaczcie efekty sesji zdjęciowej.

Pamiętajcie, że adopcja psa musi być przemyślaną i świadomą decyzją. Wiele z nich  boryka się z problemami behawioralnymi, czy trudną przeszłością. Wymagają pracy, cierpliwości i zrozumienia. Z pewnością trzeba będzie się przygotować na współpracę z trenerem, pogryzione buty czy ciągnięcie na spacerach. Jednak zdecydowanie adopciaki zasługują na miłość i kochający dom. Warto zebrać w sobie siły na wspólną podróż i poszukać przyjaciela w schronisku. Pies kocha bezwarunkowo i sprawia, że dni stają się radośniejsze.

Wolontariusze i pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą Wam na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Pomogą w dopasowaniu psa charakterem i poziomem energii. Z całego serca życzymy wszystkim psom znalezienia kochanego i cudownego domu.

Przyjdź na molo w Brzeźnie już 11.02 w godzinach 11:00-13:00  i znajdź miłość na czterech łapach.

Sprawdź szczegóły

Więcej zdjęć z sesji

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.