Koło Naukowe Analiz Społeczno-Gospodarczych zaprasza | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-20

Koło Naukowe Analiz Społeczno-Gospodarczych zaprasza

koło
W związku z możliwością utworzenia na naszym Wydziale Koła Naukowego Analiz Społeczno-Gospodarczych "Econoptics", zapraszamy do kontaktu wszystkie chętne osoby, które chciałyby w nim działać.

Cele koła to m.in.:

• nabywanie kompetencji niezbędnych do pracy w środowisku analitycznym, poprzez uczestniczenie i organizowanie warsztatów tematycznych,
  • organizowanie konferencji oraz dni otwartych,
  • wyjazdy na prelekcje i konferencje,
  • budowanie współpracy z instytucjami statystycznymi oraz firmami zajmującymi się analizami danych w różnych sektorach.

Prosimy wszystkich chętnych, którzy chcieliby współtworzyć koło "Econoptics" o kontakt mailowy na adres as@zie.pg.gda.pl do środy 22.02.2023.

Opiekunowie koła dr Aneta Sobiechowska-Ziegert oraz dr Marta Kuc-Czarnecka z Katedry Statystyki i Ekonometrii zorganizują spotkanie, podczas którego zostaną ustalone szczegóły i udzielone odpowiedzi na wasze pytania.