Spotkanie z cyklu "Za kulisami biznesu" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-04

Spotkanie z cyklu "Za kulisami biznesu"

bb
Dnia 9 stycznia o godzinie 11.15 odbędzie się – w ramach obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania i Ekonomii – kolejne spotkanie z cyklu „Za kulisami biznesu”.

Tym razem Gościem spotkania będzie Pan Tomasz Woźniczka – Wiceprezes Zarządu Agencji Badawczej PBS Sp. z o.o. Tematyka spotkania będzie obejmować poniższe zagadnienia:

• PBS sp. z o.o. historia i rozwój polskiej firmy powstałej w 1990 r. na tle rynku badań,
  • Badania w Polsce w liczbach,
  • Problemy i wyzwania oraz przyszłość branży badawczej,
  • Perspektywa biznesowa prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasz Gość opowie również o tym, jak pandemia wpłynęła na rynek badań oraz działalność PBS, a także przedstawi perspektywy prowadzenia biznesu w 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału zainteresowanych tematyką badań i prowadzenia działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się w sali 452 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

Organizatorem spotkania jest dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak, prof. PG z Katedry Marketingu.