Wykład gościnny prof. Srećko Goicia z Uniwersytetu w Splicie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-02

Wykład gościnny prof. Srećko Goicia z Uniwersytetu w Splicie

Wykład
W dniach 15-19 grudnia na Wydziale Zarządzani i Ekonomii PG gościliśmy prof. Srećko Goicia z Uniwersytetu w Splicie.

Część dydaktyczna wizyty obejmowała między innymi zajęcia na kierunku Bachelor in Management gdzie na przedmiocie Human Resources Management prowadzonym przez prof. Łukasza Sienkiewicza omawiano tematykę zarządzania rozwojem pracowników. Profesor Goić poprowadził także zajęcia w grupie studentów dr Marty Szelugi-Romańskiej na kierunku Analityka Gospodarcza, w ramach przedmiotu Rynek Pracy. Tematyką tego spotkania było bliższe przyjrzenie się kwestii starzenia się społeczeństw – zarówno w szerszym, europejskim wymiarze, jak i z perspektywy polskiego rynku pracy. Studenci bardzo aktywnie uczestniczyli w dyskusji nie tylko odpowiadając na pytania przygotowane przez Profesora, ale także zadając własne.

Wizyta prof. Srećko Goicia odbyła się w ramach Staff Mobility for Teaching programu Erasmus+. Takie krótkoterminowe przyjazdy nauczycieli akademickich z partnerskich uniwersytetów, wzbogacają ofertę dydaktyczną naszego Wydziału. Jednocześnie, dają możliwość wymiany doświadczeń dydaktycznych i naukowych naszym pracownikom.