Konkurs dla członków kół naukowych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-19

Konkurs dla członków kół naukowych

konkurr
Lubisz zbierać punkty i rywalizować? Sprawdź dlaczego wiarygodność i (cyber) bezpieczeństwo finansowe jest ważne w Twoim życiu.
Nagroda specjalna

Student(ka) z największą ilością punktów w grupie „Konkurs_KN_PG_Gdańsk” otrzyma zestaw poniższych nagród:

• eKarty Empik o wartości 60 zł
  • Pakiet BIK o wartości 129 zł

Instrukcja:

1. Zarejestruj się na stronie www.scorehunter.edu.pl - klikając "Zarejestruj się" i wpisz swój adres e-mail.

2. Na maila otrzymasz link aktywacyjny, aktywuj hasło, przejdź misję Start, wpisz imię i nazwisko, wybierz uczelnię Politechnika Gdańska WZiE i grupę „Konkurs_KN_PG_Gdańsk”.

3. Wykonaj zadania w poszczególnych misjach i wyzwania. Za każde dobrze zrealizowane zadanie otrzymasz punkty doświadczenia „zielone gwiazdki”, które decydują o Twojej pozycji w rankingu. Zgromadzone punkty dodatkowo możesz wymienić na nagrody (zobacz zakładka Nagrody).

Dodatkowo grasz o nagrody główne w konkursie ogólnopolskim - 10x Karta podarunkowa Sodexo o wartości 800 zł

Konkurs trwa do 31.01.2023 r. do godz. 12.00

Zarejestruj się, graj i wygrywaj! www.scorehunter.edu.pl