Dlaczego Fernando Alonso współpracuje z polską firmą? Spotkanie studentów WZiE z Sunreef Yachts | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-01-27

Dlaczego Fernando Alonso współpracuje z polską firmą? Spotkanie studentów WZiE z Sunreef Yachts

jachty
17 stycznia 2023 roku wykłady z przedmiotu "Podstawy zarządzania", prowadzonego przed dr Elżbietę Karwowską, wzbogaciła wizyta reprezentacji firmy Sunreef Yachts.

Podczas spotkania studenci mieli okazję zweryfikować, czy treści przekazywane na zajęciach pokrywają się z praktycznym doświadczeniem firmy wywodzącej się z Gdańska. 

Prezentacja Marty Sledziewskiej, Dyrektor ds. PR i Marketingu oraz Artura Połoczańskiego dotyczyła zarządzania sukcesem w firmie, dlatego omówiono inspirującą historię powstania firmy, projekty które zakończyły się sukcesem i sposoby komunikowania sukcesu, w tym znanych wszystkim ambasadorów marki. 

Studenci aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, dopytując jak mierzyć i utrzymać sukces, jak wygląda struktura organizacyjna i komunikacja wewnętrzna w firmie, jak przebiega proces rekrutacji, jak utrzymać motywację w długim okresie, jak wprowadzać na rynek produkty, których nikt się nie spodziewa, czy jakie działania marketingowe podejmuje firma. 

Na pytanie dlaczego Fernando Alonso chciał współpracować z polską firmą, Marta Sledziewska odpowiedziała, że za sukcesem firmy stoi doskonały i pożądany przez klientów produkt, który jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu i charyzmatycznego, nieszablonowego przywództwa prezesa i założyciela firmy Francisa Lappa. Fernando Alonso sam zgłosił się do firmy, zaciekawiony ofertą Sunreef Yachts, od tego czasu aktywnie współpracuje podczas produkcji i promocji luksusowych jachtów. 

178 wyświetleń