RADON stypendia dla studentów studiów stacjonarnych, wnioski do 15 stycznia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-15

RADON stypendia dla studentów studiów stacjonarnych, wnioski do 15 stycznia

radon
Zapraszamy studentów studiów stacjonarnych do udziału w programie RADON. Wnioski należy składać do dnia 15 stycznia 2023 roku.

Program Radon Supporting Most Talented Students stanowi element realizacji zadań IDUB w zakresie podniesienia jakości kształcenia studentów, w szczególności na kierunkach i w dyscyplinach naukowych związanych z priorytetowymi obszarami badawczymi (POB) uczelni, Działania III.4. (Działania wspierające efektywne zarządzanie talentami).

Celem programu jest wspieranie studentów szczególnie uzdolnionych, angażujących się w działalność badawczą w obszarach tematycznych Centrów POB. Drogą do osiągnięcia celu są stypendia w wysokości 1000 zł przyznawane na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.

Nabór w programie trwa od 15.12.2022 do 15.01.2023 r. Środki przyznane zostaną w trybie konkursowym.

Wnioski mogą być składane przez studentów studiów stacjonarnych:

• pierwszego stopnia po ukończeniu pierwszego roku studiów,
  • drugiego stopnia,

którzy osiągają wyróżniające wyniki w nauce oraz biorą udział w pracach badawczych prowadzonych na uczelni.

Wnioski wraz z dokumentacją należy wysłać drogą elektroniczną z konta studenckiego (@student.pg.edu.pl) pod adres: radon@pg.edu.pl do Działu Spraw Studenckich.

Regulamin programu RADON, wzór wniosku o przyznanie stypendium stanowią załączniki do Zarządzenia Rektora PG nr 77/2022 z 12 grudnia 2022 r