Projekt TOO4TO: Warsztaty z innowacyjnego podejścia edukacyjnego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-03

Projekt TOO4TO: Warsztaty z innowacyjnego podejścia edukacyjnego

too4to
W dniach 16-18 listopada na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyło się szkolenie z innowacyjnego podejścia edukacyjnego zwanego Innopeda®, opracowanego przez Turku University of Applied Sciences (Finlandia).

Założeniem nowej metody jest integracja działalności edukacyjnej instytucji, w tym środowiska uczenia się, zarządzania informacjami, projektowania programów nauczania, nauczania i uczenia się w przejrzysty sposób. W ramach warsztatów, członkowie konsorcjum projektu TOO4TO, realizowanego na WZiE przez dr hab.inż. Małgorzatę Ziębę, prof. PG mieli możliwość bliższego zapoznania się z nowoczesnym podejściem do kształcenia, a także ćwiczenia swoich umiejętności w praktyce.

W trakcie wydarzenia, zostało również zorganizowane spotkanie ze studentami kierunków Bachelor in Management oraz International Management, w czasie którego studenci zostali poproszeni o swoje opinie na temat planowanego pilotażowego kurs e-learningowego, prowadzonego jednocześnie na trzech uczelniach: Politechnice Gdańskiej, Kaunas University of Technology (Litwa) oraz Turku University of Applied Sciences (Finlandia).

Projekt TOO4TO (Sustainable Management: Tools for Tomorrow) jest realizowany we współpracy z Kaunas University of Technology (Litwa), Global Impact Grid (Niemcy) oraz Turku University of Applied Sciences (Finlandia).

Więcej na temat projektu