Wykład prof. Ewy Lechman w Centrum Zrównoważonego Biznesu w Rydze | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-16

Wykład prof. Ewy Lechman w Centrum Zrównoważonego Biznesu w Rydze

Sztokholm

W dniu 8 grudnia br. prof. Ewa Lechman przeprowadziła gościnne warsztaty naukowe w ramach Open Seminar Series in Business and Management Studies na zaproszenie prof. Arnisa Sauki z Centrum Zrównoważonego Biznesu w Sztokholm Business School w Rydze (Centre for Sustainable Business, SSE Riga).

W ramach “Towards technological takeoffs. Exploring digital technologies diffusion patterns - new frameworks and empirical evidence” poruszone zostały kwestie metodyki badań nad ścieżkami rozwoju technologii cyfrowych, determinantami tego procesu jak również jego implikacjami odnośnie polityki gospodarczej.

Wizyta prof. Ewy Lechman w Rydze odbyła się w ramach realizowanego projektu finansowanego przez European Regional Development Fund oraz Printify, SEB Latvia / Rimi Latvija (#1.1.1 .3/21/A/008.a.)

Więcej o wydarzeniu